Details
De Kinderraad bestaat uit 15 kinderraadsleden uit de Gemeente Hilvarenbeek. Wij praten, doen en denken mee over het bele...

De Kinderraad bestaat uit 15 kinderraadsleden uit de Gemeente Hilvarenbeek. Wij praten, doen en denken mee over het beleid van onze gemeente. We leren om te vergaderen, besluiten te nemen, een debat te voeren en oplossingen te bedenken. We hebben het over verschillende politieke thema's. Dit jaar is 'afval' het hoofdthema waar we mee aan de slag gaan. We mogen zelfs de grote gemeenteraad hierover informeren.

Wil jij ook een vraag aan ons stellen? Of heb je ons advies nodig? Stuur dan een e-mail naar kinderraad@hilvarenbeek.nl

More
Recente foto's

De Kinderraad bestaat uit 15 kinderraadsleden uit de Gemeente Hilvarenbeek. Wij praten, doen en denken mee over het beleid van onze gemeente. We leren om te vergaderen, besluiten te nemen, een debat te voeren en oplossingen te bedenken. We hebben het over verschillende politieke thema's. Dit jaar is 'afval' het hoofdthema waar we mee aan de slag gaan. We mogen zelfs de grote gemeenteraad hierover informeren.

Wil jij ook een vraag aan ons stellen? Of heb je ons advies nodig? Stuur dan een e-mail naar kinderraad@hilvarenbeek.nl

Gegevens kunnen niet worden geladen. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.